Menu
RSS
logo
You are here:Home/News/Форум «Церква та суспільство» пройшов у Черкасах

Форум «Церква та суспільство» пройшов у Черкасах

Форум «Церква та суспільство» пройшов у Черкасах

Захід відбувся 23 лютого за участю політиків різних рівнів, освітян, економістів, громадських та релігійних діячів Черкащини.

Основними спікерами заходу були координатор Руху Реформації, народний депутат України Павло Унгурян, президент організації «Глобальна мережа трансформації», відомий спікер і тренер у сфері державного управління та лідерства д-р Марк Белайлс, уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, міський голова Збаража Роман Полікровський.

«У рамках Форуму обговорювали головні сфери українського суспільства, які потребують справжньої реформації. Це економіка, політика, освіта і культура. Варто зазначити, що значний внесок у розвиток цих напрямів в різних країнах внесли видатні особистості, які були християнами. До прикладу, Вільям Уілберфорс — британський політик, який відомий своєю боротьбою проти рабства, Джиммі Картер — 39-й Президент США, керування якого було відмічено покращенням системи соціального захисту Сполучених Штатів, та інші. Як бачимо, держави стають успішними і міцними, коли християни не стоять осторонь суспільних процесів і своєю діяльністю будують країну на біблійних засадах», — прокоментував координатор Руху Реформації, народний депутат України Павло Унгурян.

Джерело: ВСЦЄХБ.

back to top