Menu
RSS
logo
You are here:Home/News/Церква долучилася до публікації шкільного підручника з «Християнської етики»

Церква долучилася до публікації шкільного підручника з «Християнської етики»

Церква долучилася до публікації шкільного підручника з «Християнської етики»

21 січня, у соціальному центрі церкви «Філадельфія» у м. Києві, відбулася презентація підручника для учнів 7 класу «Християнська етика в українській культурі. Мир, злагода та спільна праця».

pidruchnyk 1

На представлення нового підручника зібрались директори та вчителі столичних шкіл. Модератором зустрічі стала одна з авторок книги, педагог з багатолітнім досвідом, відмінник освіти України Галина Красікова (її співавторки – професор Ірина Сіданіч та науковець Наталія Красікова). Педагоги говорили про те, наскільки актуальною сьогодні є підготовка матеріалів духовно-морального виховання школярів. Багато з вчителів на власному досвіді переконані, що неможна втрачати час, зволікаючи із формуванням правильних цінностей у дітей, інакше можна втратити покоління.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, який долучився до редагування нового підручника,.у своєму зверненні до педагогів зробив наголос не стільки на християнській етиці, скільки на необхідності вивчення Біблії у навчальних закладах. Адже Біблія не лише відкриває історію єврейського народу і світу загалом, вона потужно впливає на духовно-моральне виховання.

Також старший єпископ навів приклади успішних країн, які свого часу довірилися біблійним цінностям – Велика Британія, Сполучені Штати, Південна Корея. Там, де люди поставили законодавство на принципи Слова Божого, суспільство починало прогресувати.

Предмет «Християнська етика» у школах викладають як факультатив, і вчителі роблять це здебільшого із власної ініціативи. Держава ж на такі видання (підручник вийшов під грифом Міносвіти) виділяє надто мало коштів. Авторки змушені були шукати благодійників, готових пожертвувати кошти на добру справу. Перший наклад у 1000 екземплярів було надруковано на кошти УЦХВЄ.

pidruchnyk 2

pidruchnyk 4

pidruchnyk 3

Статтю підготовлено Прес-центром СЄЛФ за матеріалами УЦХВЄ.

back to top